Vedúci kúpeľňového štúdia

K.R.T., s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
1 563 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 1.563 € + variabilnú zložku mzdy bez obmedzení! Počas skúšobnej doby je mzda vo výške 80 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za životom každej úspešnej firmy stoja schopní manažéri a perfektný tím ľudí, ktorí v nej pracujú. Dlhodobo v Krte budujeme dobré vzťahy a dobrú atmosféru, lebo veríme, že spolu s profesionalitou je to to najdôležitejšie pre spokojnosť všetkých kolegov, zákazníkov a v konečnom dôsledku aj pre úspech celej našej firmy.

Aktuálne hľadáme nového člena do nášho manažérskeho tímu, ktorý bude vedúcim zabehnutého kúpeľňového štúdia. Záleží nám, aby sme našli profíka, ktorý zároveň prispeje k dobrej atmosfére vo firme a potiahne ju vpred spolu s ostatnými vedúcimi a manažérmi.

Čo budeš mať na starosti?
Plánovanie, tvorbu a organizovanie všetkých činností jedného z našich obchodných oddelení. Samozrejme to zahŕňa aj napĺňanie stratégie oddelenia, riadenie obchodného tímu, samotný predaj, cenovú politiku, budovanie a utužovanie vzťahov s klientmi, školenia pre klientov a kolegov, marketing a ďalšie činnosti, o ktorých sa radi porozprávame pri dobrej káve a v priateľskej atmosfére osobne :)

- kvalitné produktové zaškolenie v skúšobnej dobe priamo od produktových manažérov, ktorí sú vždy po ruke a ochotní pomôcť,
- zaujímavý motivačný systém orientovaný na dosahovanie cieľov a zároveň aj osobné motivačné ohodnotenie,
- mladý, dynamický kolektív, ktorý v priateľskom duchu realizuje predaj,
- celá naša firma pracuje ako tím,
- firemné benefity sociálneho charakteru, napr. poukaz na narodeniny alebo poukaz na firemné narodeniny, darčekové vianočné poukážky, teambuildingové akcie, školenia počas roku, ...
- práca v stabilnej firme s významným a dlhoročným postavením na trhu,
- možnosť aktívne sa zúčastňovať na vývoji a dianí firmy,
- mesačný príspevok na dochádzanie za prácou z iného mesta

Ak si prirodzený leader, máš skúsenosti s riadením a obchodom, radi ťa pozveme k nám na dobrú kávu a spoločne si povieme o tvojich a našich predstavách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, výhodou vzdelanie a znalosti z oblasti stavebníctva, obkladov, dlažieb a sanity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
BarIS výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci/manažér, obchodník

Počet rokov praxe

2

Hľadáme silný článok do reťazca vedúcich pozícií v našej firme tak, aby celá reťaz držala pevne pokope. Veríme, že si spoľahlivý tímový hráč, ktorý vie pohotovo reagovať, rozhodovať a organizovať celodenné fungovanie na svojom oddelení. Ak si "človek ľudí", ktorý si dokáže získať zákazníkov, malých podnikateľov, kolegov a zároveň máš cit pre obchod a prirodzene komunikuješ s ľuďmi, máš v žilách krv, ktorá k nám presne zapadne.

Náš nový kolega by mal vedieť po odbornom firemnom zaškolení pracovať samostatne so záujmom o osobný rozvoj. Preferujeme spoľahlivé a príjemné vystupovanie so zmyslom pre tímovú prácu. Tešíme sa na človeka s pozitívnou energiou a s úsmevom na tvári :)

V K.R.T. tvoríme pekné kúpeľne už viac ako 28 rokov. S nami budeš súčasťou tímu profesionálov, ktorí sledujú najnovšie trendy v oblasti obkladov, dlažieb, sanity a kúpeľní. Tiež budeš pomáhať ľuďom s výberom toho najlepšieho pre ich krajšie bývanie.
Okrem troch vlastných kúpeľňových štúdií v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Brezne ponúkame tovar kúpeľňovým štúdiám po celom Slovensku s rýchlym a spoľahlivým dodaním. Sme hrdí na našu silnú prozákaznícku orientáciu pre všetkých, ktorí u nás hľadajú riešenia v oblasti interiéru, exteriéru, prípadne vodoinštalačných materiálov a kúrenia. Našim cieľom je prinášať kreatívne riešenia, ktoré prekonajú očakávania našich klientov.
Vďaka mnohým realizovaným projektom pre developerov rezidenčných a rekreačných nehnuteľností dokážeme vyriešiť tie najväčšie výzvy. A dokonalým poznaním tých najnovších trendov zas vieme vyhovieť aj najnáročnejším klientom v prémiovom kvalitatívnom segmente.
V našom tíme vždy uvítame inovatívnych komunikatívnych kolegov, s ktorými budeme tvoriť tie najkrajšie kúpeľne na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4410838  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 563 EUR/mesiac