Brand Manager (prémiovej zahraničnej značky alkoholu)

K O F T , s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
1 800 EUR/mesiacVyššie uvedenú základnú mzdu zvážime individuálne na základe vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kreatívneho kolegu do nášho marketingového tímu, ktorý bude zastrešovať kompletnú starostlivosť o atraktívne portfólio nášho kľúčového zahraničného partnera v týchto oblastiach:

* Optimalizácia produktového portfólia pre lokálny trh
* Analýza trhu, spotrebiteľských preferencií a monitoring konkurencie
* Príprava a realizácia brand plánov s ohľadom na marketingovú stratégiu značky výrobcu
* Príprava komunikačnej stratégie
* Adaptácia a tvorba kampaní, príprava mediálnej stratégie a nákup médií
* Príprava a realizácia POS materiálov a promočných aktivít pre OFF a ON -TRADE
* Zabezpečenie prezentácie na eventoch
* Vyhodnotenie marketingových aktivít
* Plánovanie marketingového rozpočtu
* Kontrola čerpania rozpočtu a zodpovednosť za jeho efektívne využitie
* Komunikácia s externými partnermi, agentúrami
* Komunikácia so zahraničným partnerov ohľadom marketingových plánov a aktivít
* Súčinnosť v poskytovaní výsledkov, príprava reportov
* Zabezpečenie pravidelnej fakturácie marketingových nákladov za danú značku.
* Spolupráca s oddeleniami v rámci spoločnosti na realizácii a vyhodnotení aktivít na trhu

Pozícia je vhodná uchádzačov so skúsenosťou na pozícii Brand manager ale aj záujemcov z prostredia marketingovej agentúry .

* Ponúkame perspektívnu prácu v stabilnej rodinnej firme s portfóliom prémiového alkoholu
* Možnosť práce z domu 2x do týždňa
* Produkty z portfólia našej spoločnosti si môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny
* Stretnutia s kolegami na firemných akciách
* Neformálne prostredie rodinnej firmy
* Motivujúce ohodnotenie
* Podporíme vaše vzdelávanie

Ďakujeme, že ste prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vaše ponuky starostlivo zvážime a budeme kontaktovať kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú požiadavkám na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti marketingu minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

* Komunikatívnosť
* Proaktivita
* Kreativita
* Samostatnosť
* Flexibilita
* Zodpovednosť
* Organizačné schopnosti
* Tímová spolupráca

KOFT je stabilný a spoľahlivý partner, importér a distribútor prémiového alkoholu. Zastúpeným značkám poskytujeme v prostredí slovenského trhu kompletný distribučný a marketingový servis.
Reprezentujeme značku KOSKENKORVA, EVAN WILLIAMS, v našom portfóliu nájdete prémiové produkty MOET HENNESSY ale aj kvalitné vína a prémiový alkohol iných značiek.
Sme rodinný podnik s viac ako 30 ročnými profesionálnymi skúsenosťami. Hlásime sa k tradičným hodnotám a profesionalite, ktoré prenášame do celého svojho pôsobenia či už v oblasti obchodných vzťahov, starostlivosti o zamestnancov alebo spoločenskej zodpovednosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4572110  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac