Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Servisný a montážny pracovník

K-mont s.r.o.

Miesto práce
Vranovská 12, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď ,dohodou
800 - 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda sa skladá z pevnej zložky 700 € a prémii podľa výkonu práce až 450€ a bonus za plnú dochádzku 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a montáž elektropohonov na brány , servis a montáž automatických brán

stabilná firma (25 r. na trhu ) , zaujímavá práca , bonus za plnu dochádzku

Ked spľňate podmienky , pošlite životopis na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické , zámočníctvo , strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť ,manuálna zručnosť , odbornosť v elektrotechnike , komunikatívnosť , VP sk B prax min .3 r, oprávnenie §21, znalosť zvarania elektrodou - základy
Elektrotechnik a viac , ZE1 - výhodou

Spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom
automatických bránových systémov a automatických pohonov. Dodávka náhradných komponentov na brány .Dodávame Garážové brány, otvárače plotových brán, automatické dvere, priemyselné brány, vyrovnávacie mostíky a límce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3222974  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac