CNC pálič na páliacom stroji

K.M.O. Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4347, Trenčiansky kraj, okres Považská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pálenie tvarových výpalkov na páliacom stroji VANAD

Žiadosť so životopisom posielať na uvedenú e-mailovú adresu. Oslovení budú len vhodní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

samostatnosť, zodpovednosť

Firma je zameraná na strojársku výrobu, kde sme schopní realizovať výrobky na zákazku podľa dodanej výkresovej dokumentácie a mechanickú montáž. Podieľame sa na výrobe stavebných skupín a podskupín strojných zariadení a výrobných liniek pre VW, Audi, Porsche, Daimler Chrysler, BMW, Ford, Opel atď. Naše výrobky sa ďalej používajú v špeciálnom strojárstve, pri výrobe prípravkov. V presnom strojárstve sme zastúpení výrobou základových platní a komponentov pre formy a nástroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3263135  Dátum zverejnenia: 7.12.2017