Obchodno-administratívna pracovníčka/-ník

K.M.O. Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
1 000 EUR/mesiac+dohoda v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a evidencia dopytov
- príprava a spracovanie podkladov pre cenové ponuky
- zabezpečenie rôznych administratívnych činností (objednávanie kancelárskych potrieb, nákup hygienických a ochranných pracovných potrieb)
- sledovanie a kontrola procesov - ISO 9001:2015 ( v budúcnosti možnosť zaškolenia na manažéra kvality)
- riešenie poistných udalostí
- plánovanie výroby v internom systéme

Životopisy posielať na mail: [email protected]. Kontaktovaní budú len vhodní uchádžači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- znalosť NJ výhodou
- flexibilita
- samostatnosť

Firma je zameraná na strojársku výrobu, kde sme schopní realizovať výrobky na zákazku podľa dodanej výkresovej dokumentácie a mechanickú montáž. Podieľame sa na výrobe stavebných skupín a podskupín strojných zariadení a výrobných liniek pre VW, Audi, Porsche, Daimler Chrysler, BMW, Ford, Opel atď. Naše výrobky sa ďalej používajú v špeciálnom strojárstve, pri výrobe prípravkov. V presnom strojárstve sme zastúpení výrobou základových platní a komponentov pre formy a nástroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1323721  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac