Pracovník oddelenia technickej kontroly (OTK)

K.M.O. Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka 4347, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ dohoda v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vstupná kontrola: kvalitatívne preberanie výrobkov z kooperácií,
- Medzioperačná kontrola vo výrobe: meranie výrobkov podľa platnej dokumentácie,
- výstupná kontrola: kontrola kvality hotových výrobkov a ich zhoda s požiadavkami zákazníka, meranie na výškomere Mitutoyo a meranie na 3D meracom zariadení Zeiss po zaškolení,
- vystavovanie meracích protokolov,
- spolupráca s ostatnými pracovníkmi za účelom riešenia možných problémov,
- kusová a malosériová výroba
- vzhľadom na manipuláciu s bremenami do 5 t je práca vhodná pre mužov
- prevádzka na dve zmeny.

Kontaktovaní budú len vhodní kandidáti. Profesné životopisy so žiadosťou prosíme posielať na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- vyučený v odbore,
- prax výhodou,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie.

Firma je zameraná na strojársku výrobu, kde sme schopní realizovať výrobky na zákazku podľa dodanej výkresovej dokumentácie a mechanickú montáž. Podieľame sa na výrobe stavebných skupín a podskupín strojných zariadení a výrobných liniek pre VW, Audi, Porsche, Daimler Chrysler, BMW, Ford, Opel atď. Naše výrobky sa ďalej používajú v špeciálnom strojárstve, pri výrobe prípravkov. V presnom strojárstve sme zastúpení výrobou základových platní a komponentov pre formy a nástroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 1217576  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac