Sales representative v K&L Rock

K&L Rock s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás

Jsme spolehlivým správcem majetku!

Jsme společností zabývající se správou a obhospodařováním majetku soukromých investorů. Zkušenosti se správou a vytvářením portfolia nabíráme již řadu let, ať už se jedná o kapitálové trhy či trhy nemovitostní.

Díky důvěře našich investorů fungujeme v mnoha odvětvích, jedním z nejdůležitějších je pro nás však vytváření nových lokalit pro bydlení či práci a jsme rádi, že tímto způsobem máme možnost zvyšovat úroveň života v naší zemi.

Společnost K&L Rock je zapsána v registru ČNB dle §15 zák. 240/2013 Sb. o investičních společnostech a investičních fondech a podléhá pravidelné reportovací povinnosti.

Koho hledáme?

Cílevědomou osobu s proaktivním přístupem.

Někoho, kdo je samostatný a průbojný, nebojí se mluvit a jde si za svým. Hledáme člověka, který dokáže navazovat a budovat dlouhodobé vztahy s klienty.

Co očekáváme my:

- máš přirozený projev, dobrou češtinu

- dokážeš samostatně pracovat, ale zároveň jsi týmovým hráčem

- preferuješ práci v přátelském kolektivu

- jsi komunikativní a pozitivně laděná osobnost

- hledáš nejlepší řešení, nikoliv důvody, proč něco nejde

- práce pod tlakem Tě motivuje k lepším výkonům a jsi zdravě soutěživý

- reprezentativní vystupování

- umíš s počítačem a orientace na internetu ti nedělá problém

Co tě čeká:

- telefonicky a osobně komunikovat s novými klienty

- vytvářet a budovat vztahy s klienty

- pracovat se CRM a klientskými databázemi

- podílet se na tvorbě marketingových strategií a spolupracovat s ostatními členy v týmu

- vedení jednání a komunikaci s klienty

- zastupovat firmu na odborných konferencích

- udržujovat a prohlubovat vztahy se stávajícími klienty z řad velkých, středních a malých firem

- vedení běžné administrativy - práce s kancelářskými programy

- vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti

- pečovat o klienta, řešení jeho požadavků

- prezentace produktů společnosti

- vyjednávat se zákazníkem s cílem uzavřít oboustranně výhodný obchod

- vzdělávát se na firemních školeních

Co nabízíme:

- atraktivní práci ve finančním sektoru

- nástupní fix od 20 000 Kč

- nelimitované měsíční provize a kvartální bonusy

- práci v oboru s nejvyššími platy v ČR, průměrný plat je 70000 Kč

- rychlý kariérní postup po obchodní či manažerské linii

- kompletní zaškolení, další podporu a asistenci

- moderní a pohodlnou kancelář Rustonka s perfektní dostupností

- firemní eventy

- další benefity (Multisport karta, mobilní telefon, celodenní občerstvení, relax zóna)

- pevnou pracovní dobu (8.30 – 17.00, pátek do 15:00), víkendy a svátky nepracujeme

- služební telefon i k osobnímu účelům

- seniorní tým specialistů a analytiků - podporu při obchodních jednáních

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4012318  Dátum zverejnenia: 16.12.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc