Reagujte bez životopisu

Projektový manažér

K-KONTROL, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie projektov v oblasti strojárstva od začiatku do konca a zabezpečenie ich
úspešného dokončenia
• Vedenie tímu a koordinácia aktivít medzi rôznymi oddeleniami a partnermi
• Plánovanie a sledovanie projektových plánov, rozpočtov a časových harmonogramov
• Zabezpečenie dodržiavania kvalitatívnych noriem a bezpečnostných predpisov
• Riešenie problémov a rozhodovanie sa v dynamickom a rýchlo meniacom sa prostredí
• Vypracovanie a spracovanie projektových správ

• Práca na zaujímavých a náročných projektoch v oblasti strojárstva s najnovšími technológiami
• Možnosti rastu a rozvoja vo vašej kariére v dynamickom a tímovo orientovanom pracovnom prostredí
• Služobný telefón
• Služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom na adresu [email protected]
Všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pracovnú pozíciu, vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme iba tých záujemcov, ktorí spĺňajú požadované výberové kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Silné organizačné schopnosti
• Vynikajúce medziľudské a komunikačné zručnosti
• Schopnosť riadiť viacero projektov súčasne a efektívne ich koordinovať
• Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
• Znalosť najnovších trendov v oblasti strojárstva a záujem o ich vývoj
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Zákazková výroba na CNC strojoch, frézovanie a sústruženie, delenie vodným lúčom.
Montáž strojov a technologických zariadení
Výroba a montáž oceľových konštrukcií, zámočnícka výroba, zváračské práce
Montáž, oprava, údržba VTZ (tlakových, plynových, zdvíhacích)
Montáž, oprava potrubných systémov (horúca voda, para, technické a vykurovacie plyny, ÚK)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4534794  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac