Farmaceut

PT Pharmacy III., s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotných poukazov a voľno predajných prípravkov
- komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a ďalším zdravotníckym personálom
- kontrola, resp. úprava dávkovania liekov
- spracovávanie receptov a lekárskych poukazov na zdravotnú poisťovňu
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov

- motivujúce platové podmienky
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti v mladom kolektíve
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

otvorenosť novým vedomostiam
komunikačné zručnosti a proaktívny prístup k pacientovi
ochota spolupracovať s ostatnými členmi tímu
zodpovedný prístup k práci, inovatívne myslenie, flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny

Lekáreň
ID: 3950628  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac