Farmaceut

K&K Pharmacy I. s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves -, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1000 - 1200 € čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme do nášho tímu šikovných kolegov/yne
Sme tím mladých ľudí
Naše požiadavky na náplň práce sú štandardné - príjemné vystupovanie, odborná expedícia s dispenzačným minimom, administratívna činnosť, retaxácia, príprava IPL.
Prijmeme aj farmaceutických laborantov! a FARMACEUTA S LICENCIOU

Podporíme Vaše vzdelávanie
Preplácame nadčasy
Môžete pomôcť vo svojom voľnom čase našej druhej lekárni - možnosť permanentného privyrobenia si
Priateľský , kolektív
Motivačné platové ohodnotenie, mesačné odmeny, odmeny za nákupný košík,

Sme tím šikovných mladých ľudí s viacročnými skúsenosťami, ak máte záujem stať sa jedným z nás, pošlite životopis na email: tatianazugarkova@gmail.com
alebo volajte na t.č.: 091573827

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, príjemné vystupovanie, ukončenie farmaceutického vzdelania II. stupňa, záujem o ďalšie vzdelávanie v obore......

Sme spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami v prevádzkovaní neštátnych lekární , ponúkame našim zamestnancom prácu v príjemnom prostredí, možnosť vzdelávania, kariérneho a osobnostného rastu, výhodné mzdové podmienky + stravné lístky + odmeny z predaja + v budúcnosti možnosť vybrať si pracovať v nových lekárňach v rámci nášho pôsobenia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Panenská 18
81103 Bratislava

Kontakt

ID: 2154747   Dátum zverejnenia: 19.9.2017