Skladník - vodič

K&K Export-Import, s.r.o.

Miesto práce
Čsl. armády 1, 036 01 Martin, okres Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem tovaru, jeho kontrola a zaskladnenie - manuálna práca.
Vychystávanie tovaru podľa fakturačných dokladov - manuálna práca.
Rozvoz tovaru vozidlami Jumper a Berlingo.
Inventarizácia skladových zásob.

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zasielajte na [email protected]
Vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme prax vo vedení nákladných motorových vozidiel min. 2 roky.

Sme stabilná obchodná spoločnosť zameraná na dovoz a distribúciu kvalitných značkových liehovín. Od svojho založenia sme sa postupne prepracovali od obchodovania s liehovými nápojmi českých výrobcov k rozšíreniu sortimentu o výrobky pochádzajúce z celého sveta.
Ponúkame široký sortiment bežných, ale aj veľmi špecifických druhov nápojov, ktorý pravidelne dopĺňame o atraktívne novinky.

Uspokojovanie potrieb zákazníkov je našim prvoradým cieľom a preto naše úsilie zameriavame na neustále skvalitňovanie našej práce. Z tohto dôvodu ponúkame zákazníkom aj pohodlný spôsob nakupovania v našom internetovom obchode www.drinkcentrum.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3182192  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou