800 - 1 400 EUR

Elektrotechnik

K.I.T., spol. s r.o.

Miesto práce
9. mája 5, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za bezchybné zapojenie slaboprúdových zariadení podľa vyhlášky. Montuje slaboprúdové zariadenia mimo sídla spoločnosti. Ďalej vykonáva práce pri zapájaní slaboprúdových zariadení. Pracuje podľa pokynov samostatne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat zodpovedajúci zručnostiam a vedomostiam

- ponuka stabilného miesta v spoločnosti, ktorá je na trhu 18 rokov,
- práca v silnej regionálnej spoločnosti,
- príjemné profesionálne prostredie,
- možný príspevok na dopravu.

Ak spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám Váš životopis s označením pozície emailom na adresu [email protected] V prípade otázok nás kontaktujte výhradne prostredníctvom mailu, nie telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť viesť pracovnú skupinu,
- vodičské oprávnenie skupiny "B" s praxou,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť, včasnosť,
- schopnosť rozhodnúť sa a analyticky myslieť,
- bezúhonnosť,
- časová flexibilita.

Spoločnosť sa zaoberá montážou bezpečnostných, kamerových, požiarnych, prístupových systémov a štruktúrovanej kabeláže. Bližšie informácie nájdete na našej stránke www.kit.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Ul. 9. mája 5
917 02 Trnava

Kontakt

ID: 729135   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat zodpovedajúci zručnostiam a vedomostiam