Strážnik SBS

K.G.V. Security, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04/2019-05/2019
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 900 EUR/mesiac720,-EUR plus osobné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola vstupu (vrátnica),kontrola osôb a registrácia, obchodzky stráženého objektu, kamerový systém,...

Kariérna postupnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Beztrestnosť (čistý odpis registra trestov), odborná sposobilosť v oblasti SBS (v prípade potreby zabezpečíme kurz SBS na prvopočiatočné náklady našej spološnosti.)

KGV SECURITY s.r.o je spoločnosť pôsobiaca hlavne v Bratislavskom kraji, zaoberajúca sa osobnou ochranou osôb a majetku.
Zabezpečujeme všetky formy bezpečnosti (osobná ochrana, prevoz finančnej hotovsti, elektronická ochrana-pult PCO, montáž kamerových systémov,atď...)

Našou prednosťou je dobre zaplatený človek (zamestnanec), nakoľko od našich zamestnancov závisí naša kvalita a tým pádom spokojnosť našich klientov.
ID: 3569926  Dátum zverejnenia: 31.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 900 EUR/mesiac720,-EUR plus osobné príplatky.