Можливість для людей з України

Zubny lekár

K-DENT s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 2, Modra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ % z prémií ako variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná zubnolekárska starostlivosť o pacienta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- precíznosť
- dôslednosť
- práca v kolektíve
- ochota stáleho vzdelávania

Naša zubná ambulancia sídliaca v Modre ponúka komplexné stomatologické ošetrenie pre deti a dospelých. Okrem výkonov bežnej stomatologickej praxe sa špecializujeme aj na oblasť dentoalveolárnej chirurgie. Našim cieľom je ku každému pacientovi pristupovať individuálne a citlivo. Sme mladý, rozvíjajúci sa kolektív lekárov a sestier, snažiaci sa vytvárať propacientsky prístup založený na profesionalite, dôvere a zvlášť ľudskosti. V našej praxi využívame najmodernejšie materiály, technológie a poznatky, ktoré postupne získavame na rôznych kongresoch a prednáškach. K práci pristupujeme veľmi zodpovedne, ale najmä srdcom, lebo vieme, že len ľudský prístup a pocit rodinnej atmosféry dokáže pomôcť prekonať strach z ošetrenia. Zároveň chceme dosiahnuť, aby zubná starostlivosť bola dostupná pre celé rodiny a aby sa ľudia naučili vnímať svoje zuby ako dôležitú súčasť zdravia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4317461  Dátum zverejnenia: 30.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac