IT technik pre oblasť štruktúrovaných kabeláži

K_CORP s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiaczákladná mzda sa môže meniť od znalostí a skúsenosti uchádzača + mesačná variabilná odmena + preplácané nadčasy + odmena za inovácie a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád prácu v teréne, si manuálne zručný a tiež tímový hráč, možno ťa zaujme naša ponuka. Rozširujeme náš tím, ktorý je zodpovedný za realizáciu štruktúrovaných kabeláži.
Mal by si sa predovšetkým stretávať s úlohami ako sú:

- diagnostika a oprava nefunkčnosti siete, sieťových prvkov
- tvorba a udržiavanie štruktúrovanej kabeláže
- tvorba a správa súvisiacej dokumentácie
- montáž bezpečnostných kamier a správa kamerových systémov

A ak bude práce v teréne menej, môžeš sa pridať k našim IT technikom, ktorí sa venujú predovšetkým front-end a SW/HW technickým požiadavkám

- sme skvelá partia kolegov a hlavne ľudí
- radi si spolu nie len zašportujeme, ale sa i zabavíme
- snažíme sa byť navzájom nápomocní a ústretoví
- pomáhame kolegom sa profesne posúvať a rásť
- dbáme, aby sme pracovali s najnovšími technológiami a komponentami
- dbáme o naše zdravie.. ovocie, pitný režim je súčasťou nášho pracovného prostredia
- sme malá firma (do 45 zamestnancov), teda sa snažíme komunikovať priamo a otvorene, pričom náš manažment je nám vždy k dispozícií

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Bližšie informácie budú poskytnuté vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Termín stretnutia s uchádzačmi,
ktorí najviac splnili spomínané kritéria, oznámime mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Elektroinštalácie - Mierne pokročilý
Počítačové siete - Základy
Kamerové systémy - Mierne pokročilý
Sieťová kabeláž - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť na výkon práce elektrotechnika (min. § 21, §22 výhodou)
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové technológie
- znalosť problematiky konfigurácie počítačových sieti
- zodpovednosť a flexibilita
- samostatnosť
- ochota cestovať prevažne v rámci východného Slovenska

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska . Hlavným zameraním firmy je navrhovanie komplexných IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4557034  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac