Linux/Unix/VMware Administrátor

K_CORP s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností v danej oblasti + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorého zaujíma táto oblasť a chcel by si sa venovať nasledovným aktivitám:
- administracia a troubleshooting Linux/Unixovych serverov, VMware
infraštruktúry, clustrovych systémov a SQL databáz
- inštalácia, konfigurácia, patchovanie, údržba, monitoring a riešenie
problémov na danej platforme
- podpora developerov a aplikačného tímu na danej platforme
- podpora a údržba monitorovacej platformy (Nagios)
- analýza a riešenie zlozitych SW/HW technických požiadaviek
- inštalácia, aktualizácia, údržba a administrácia zložitých SW/HW
produktov a technológií
- vykonávanie servisných zásahov a pravidelných kontrol u zákazníka
- analýza a riešenie technických problémov v rámci nastavených
systémov a stanovených postupov

Práca v stabilnej, priateľskej a stále rastúcej spoločnosti
Možnosť účasti na rôznych zaujímavých projektoch
Príležitosť učiť sa a rásť
Odbornosť, skúsenosť a otvorenosť
Práca s novými systémami a technológiami

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Bližšie informácie budú poskytnuté vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Termín stretnutia oznámime mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia MySQL - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť analyzovať a riešiť zložité SW/HW technické požiadavky na platforme Linux/Unix/VMware
- pokročilá znalosť serverových služieb na danej platforme (postfix, apache, sql, ..)
- pokročilá znalosť sieťových aktívnych prvkov a princípov riešenia sietí na danej platforme (routovanie, firewalling, ..)
- pokročilá znalosť virtualizácie, clustrových a HA riešení
- schopnosť neustáleho zlepšovania a získavania nových poznatkov
- komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
- zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa nové technológie
- všeobecné znalosti a prehľad v oblasti IT technológií

Spoločnosť K_CORP je poskytovateľom komplexných IT služieb s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Má významné postavenie na trhu IT v oblasti východného Slovenska . Hlavným zameraním firmy je navrhovanie komplexných IT riešení, outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach, tvorba web stránok a vyvíjanie softvéru podľa potrieb našich klientov za účelom zefektívnenia a sprehľadnenia ich práce. Vážime si našich klientov a ich spokojnosť nás posúva stále ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3965429  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac