Можливість для людей з України

Hľadáme pickerov! Zarábaj 8,20€ na hodinu! Práca na 1 zmenu v sklade v BA !

K - CONTROLL s. r. o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ alebo dohodou
8,2 EUR/hod.Na živnosť v suchom sklade : 8,00€/hod., v chladenom sklade 8,20€/hodina Na dohodu (v čistom) v suchom sklade : 6,00€/hod., v chladenom sklade 6,20€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade s potravinami
-práca s NZV
- vychystávanie a balenie tovaru
- práca je vhodná pre ženy aj mužov
- práca na 1 zmenu (od 6:00 alebo 7:00 do cca 18:00)
- možnosť práce na dohodu alebo na živnosť
- možnosť nadčasov cez víkendy a sviatky za príplatky

Poskytujeme zálohy po určitej odpracovanej dobe!

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis spolu aj s vašou fotografiou prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Picker

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1 945 01 Komárno
ID: 4165413  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,2 EUR/hod.