Zarábaj 8€ na hodinu, hľadáme Operátorov/Operátorky do výroby

K - CONTROLL s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.- príplatky za nočnú zmenu a víkendy nočná zmena 9,00€/hod, víkendy 10,00€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta spoločnosť vyrábajúcu komponenty pre automobilku hľadáme operátorov/operátorky do výroby.

Ak ste zodpovedná, manuálne zručná osoba s ochotou pracovať v 3 zmennej prevádzke , máme pre Vás pracovnú ponuku:

- práca v spoločnosti vyrábajúca súčiastky pre automobily
Výrobné procesy : skladanie, klipovanie, káblovanie
- manipulácia s materiálom podľa pokynov nadriadeného
- hlásenie nedostatkov zodpovedným osobám a dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

- práca na 3 zmeny (06:00 - 14:00/ 14:00-22:00/22:00-06:00 - pondelok - piatok)
- možnosť nadčasov cez víkendy

- možnosť záloh po určitej odpracovanej dobe
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- príjemná pracovná atmosféra

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

- ochota pracovať 3 zmeny
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- praktická a manuálna zručnosť
- spoľahlivosť v dodržiavaní dohodnutého termínu
- automobil je výhoda na dopravu do zamestnania (Devínska Nová Ves)

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť , zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1
945 01 Komárno
ID: 4101730  Dátum zverejnenia: 12.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.