Hľadáme vodičov na VZV

K - CONTROLL s. r. o.

Miesto práce
Novozámocká 232, 947 01 Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
1 000 EUR/mesiacMzda v čistom na prac.zmluvu: Denná: 4,50€/hod. Nočná: 5,70€/hod . Sobota 6€/hod. Nedeľa/Sviatok – 7,30€/hod. + stravné lístky preplácané v hotovosti za každý opracovaný deň v hodnote 3,83 € Ponúkame možnosť pracovať aj na živnosť! Práca na živnosť: Denná: 8,20€/hod. Nočná 8,40€/hod. Sobota 8,60€/hod. Nedeľa/Sviatok – 9,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakládka a vykládka kamiónov
- zaskladňovanie tovaru v regáloch a v zónach
- odoberanie výroby z liniek
- podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade
- zásobovanie linky
- práca so scannerom
- vítaní sú uchádzači s VP na traktor skupina. T
- práca na 3 zmeny
- PRAX NUTNÁ!!!

- možnosť nadčasov
- možnosť pracovať cez víkend za príplatky

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v Hurbanove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz na VZV
- ochota pracovať na 3 zmeny
- PRAX nutná!!!

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1 945 01 Komárno
ID: 4066290  Dátum zverejnenia: 7.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac