Práca v sklade v Senci

K - CONTROLL s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 18, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
25.5.2021 alebo dohodou
6 - 7,2 EUR/hod.Na živnosť: pondelok - piatok 6€/hod + možné výkonnostné bonusy až do 1,20€/hod. sobota - 8€/hod. nedeľa/sviatky - 9,50€/hod. Na dohodu(v čistom): pondelok - piatok 4€/hod + možné výkonnostné bonusy až do 0,90€/hod. sobota - 6€/hod. nedeľa/sviatky - 7€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru do prepraviek
- práca s ručným skenerom
- fyzicky nenáročná práca vhodná najmä pre mužov ale aj ženy (uprednotňujeme mužov v mladšom veku)
- práca na 1 zmenu (od 13:30hod. - 22:00hod. po-pia.)
- práca na dohodu alebo živnosť, po dohode možnosť pracovať aj na pracovnú zmluvu

- možnosť nadčasov cez víkend a sviatky za príplatky
- možnosť záloh po určitej odpracovanej dobe
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade

Naši zamestnanci sú pripravený Vám pomôcť s akýmkoľvek problémom!

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- precíznosť a rýchlosť

Naša firma K-controll s.r.o je slovenská spoločnosť, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov.

Damjanichova 3138/1 945 01 Komárno
ID: 4054303  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.