Software Tester

K.B. Systems s.r.o.

Staré Grunty 16, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V snahe rozšíriť náš tím sme sa rozhodli nájsť šikovného a zanieteného testera s chuťou zapojiť sa do testovania nášho webového projektu, ktorý je denne navštevovaný tisíckami užívateľov. Ak ťa bavia technológie, si precízny a máš schopnosť identifikovať a opravovať chyby, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

  • Budeš samostatne pripravovať a vykonávať manuálne testy.
  • Na základe požiadaviek a špecifikácií budeš vytvárať testovacie scenáre.
  • Čaká ťa aj dokumentácia vykonaných testov.
  • Komunikácia a spolupráca s vývojovým tímom.
  • Budeš zaznamenávať a dokumentovať chyby v nástroji JIRA podľa testovacej stratégie.

  • Príležitosť pracovať na projektoch s globálnym dosahom.
  • Jedinečná firemná kultúra založená na dobrých vzťahoch a otvorenosti.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Kvartálne odmeny.
  • Možnosť príležitostnej práce z domu.
  • Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou.
  • Neobmedzené snacky na pracovisku na doplnenie energie.
  • Pravidelné teambuildingy kde budeš mať príležitosť spoznať všetkých kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Zmysel pre detail
  • Znalosť testovacích metód a nástrojov
  • Logické a analytické myslenie
  • Schopnosť nájsť a vyriešiť problém

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Hlúbiková
E-mail: poslať životopis
ID: 4804750  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac