Senior Java developer

K.B. Systems s.r.o.

Staré Grunty, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 000 - 5 000 EUR/mesiacZávisí od skúsenosti, cena je v hrubom. Možnosť pracovať ako kontraktor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma zažíva fázu veľmi rýchleho rastu a tak súčasný vývojársky tím, tvorený 10 programátormi, rozširujeme. Práve preto hľadáme skúseného backendistu, buď do dobre rozbehnutého online projektu ktorý by rozšíril naše vývojové kapacity alebo ktorý by stál na počiatkoch nových online projektov.

Tvojou náplňou práce preto bude implementácia nových požiadaviek v našom systéme (či už public web alebo CMS ), ktorý je naprogramovaný v Jave a webových technológiách.

- Práca so skúsenými Javistami s 10+ ročnou praxou
- Práca s najmodernejšími technológiami v oblasti Javy
- Veľmi nízka fluktuácia
- Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- Výborné možnosti profesného rastu v extrémne rýchlo rastúcej spoločnosti
- Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
- Možnosť pracovať z domu
- Dobrá, fakt dobrá káva a vždy plná kuchynka s ovocím a pochutinami
- Dva veľké teambuildingy ročne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aktívna prax v Jave aspoň 5 rokov
- Aspoň základné skúsenosti s webovými technológiami (HTTP, HTML, Javascript, CSS, React JS )
- Znalosť nasledovných technológii výhodou: Java 11, Hibernate, Spring, Spring MVC, PostgreSQL, Angular 14, Thymeleaf, Kafka, ELK
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4378673  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac