Reagujte bez životopisu

Managing director/CEO

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
4 000 - 10 000 EUR/mesiacUvádzaný rozsah je orientačný, dokážeme adekvátne zaplatiť takmer kohokoľvek. Možnosť časom získať podiel vo firme a podiel na zisku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej a vysoko profitabilnej slovenskej online firmy s vyše 50 ľuďmi a globálnou pôsobnosťou hľadáme človeka, ktorý postupne (v horizonte 1 roka) po zakladateľoch preberie jej vedenie a strategické riadenie.

Typovo hľadáme inovátora a vizionára s širokým rozhľadom a dobrou schopnosťou predvídať, kam sa bude určitá oblasť uberať. Hľadáme tiež stratéga a decision-makera, ktorý dokáže rozpoznať a odhadnúť riziká a rýchlo a efektívne rozhodovať. Naopak, nekladieme veľký dôraz na micromanagement a radi by sme sa vyhli direktívnemu spôsobu riadenia.

Náplň práce
- sledovanie vývoja v našom odvetví
- sledovanie vnútorných ukazovateľov firmy, udržiavanie si holistického prehľadu o firme ako takej
- vedenie board mítingov a kvartálnych a mesačných mítingov naprieč oddeleniami firmy
- strategické rozhodovanie o smerovaní firmy, recruitingu a nových projektoch
- riadenie inovácií a rozhodovanie o prioritizácii ich realizácie, proaktívne navrhovanie inovácií a zlepšení produktov
- ad hoc rozhodovanie
- hodnotové riadenie firmy
- stmeľovanie kolektívu, predchádzanie a mediácia vnútrofiremných konfliktov

Čo robí túto pozíciu atraktívnou?
- možnosť stať sa hlavou firmy, ktorej hlavný produkt to má našlapnuté na svetovú jednotku v svojom segmente
- dobrý kolektív, dobrá firemná kultúra, vystavaná firemná štruktúra
- inovatívna firma ktorá sa nebojí experimentovať
- lean firemné procesy postavené na zodpovednosti jednotlivca
- zaujímavý biznis model s primárnym focusom na finálny B2C produkt
- dlhodobá stabilná pozícia v rozbehnutej a ziskovej firme
- možnosť časom získať podiel na zisku a firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady
- veľká inovatívnosť a invenčnosť
- veľký vnútorný drive a túžba neustále hýbať veci dopredu
- dobrý všeobecný rozhľad, schopnosť rýchlo sa zorientovať a pochopiť takmer čokoľvek
- schopnosť spolupracovať, schopnosť vypočuť si názory a pochopiť druhého
- rozhodovanie a riadenie založené na argumentácii a hodnotách (opak direktívneho riadenia)
- výborné strategické myslenie a zvládnutie risk manažmentu
- zdravý sedliacky rozum, schopnosť rýchlo a dobre sa rozhodovať
- ľudský prístup, schopnosť premosťovať a spájať ľudí
- schopnosť osvojiť si existujúce vnútrofiremné hodnoty a kultúru

Profesné predpoklady
- skúsenosti s podnikaním (či už ako founder, owner, alebo vyššia pozícia v rámci cudzej firmy)
- zažitý úspech výhodou
- nutná plynulá angličtina, aktívne ovládanie Slovenského alebo Českého jazyka výhodou
- skúsenosti s webovými projektami veľkou výhodou
- skúsenosti so SEO, UX, návrhom softvéru alebo softvérovou analýzou výhodou

Iné požiadavky
- onsite pozícia v Bratislave

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4049520  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac