Správca a tvorca obsahu pre medzinárodný porovnávací web

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny (4krát ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

All the information is available both in Slovak and English languages.

Do našej pobočky v Banskej Bystrici hľadáme nových šikovných pracovníkov do tímu zodpovedného za budovanie a udržiavanie komplexnej celosvetovej databázy spoločností pôsobiacich v oblasti online hazardu. Údaje z tejto databázy sú následne používané produktom nášho hlavného zákazníka – medzinárodným webom o online hazarde, ktorý úspešne pôsobí v mnohých krajinách a má ambície stať sa svetovou jednotkou.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie mladej a úspešnej slovenskej spoločnosti s pobočkami v Bratislave a Banskej Bystrici, pracujúcej na medzinárodných projektoch s globálnym dosahom. Vďaka zameraniu na online služby nás aktuálna pandémia nijako neovplyvňuje. Naši zamestnanci sú u nás spokojní a radi u nás ostávajú dlho.

Táto pozícia je vhodná aj pre cudzincov či čerstvých absolventov.

Náplň práce:
- Hľadanie informácií a ich následné zadávanie do nášho CMS systému
- Študovanie a vyhodnocovanie obchodných podmienok spoločností pôsobiacich v našej oblasti
- Aktívne využívanie cudzích jazykov pri vyhľadávaní informácií či internej a externej komunikácii

We are looking for skillful workers to expand our team based in Banská Bystrica, which is responsible for building and maintaining a complex worldwide database of companies operating in online gambling. Information in this database is used by the product of our main customer – a global web about online gambling that successfully operates in many countries and has ambitions to become the world’s #1.

We offer a nice working environment of a young and successful Slovak company with offices in Bratislava and Banská Bystrica, which works on international projects with a global reach. Thanks to our business being based on online services, we are not affected by the ongoing pandemic. Our employees are satisfied and like to work for us long-term.

This position is also suitable for foreigners living in Slovakia or fresh graduates.

Job description:
- Looking for information and entering it into our CMS system
- Studying and evaluating terms and conditions of companies operating in our industry
- Actively using foreign languages while looking for information and communicating internally and externally

Ponúkame:
- Stabilné a príjemné pracovné prostredie s nízkou fluktuáciou zamestnancov
- Ľudský prístup, priateľský kolektív
- Možnosť pracovať na projekte s globálnym dosahom
- Reprezentatívne priestory
- Firemný notebook
- Pravidelné teambuildingy
- Flexibilný pracovný čas (do určitej miery)
- Možnosť kariérneho rastu

We offer:
- Stable and pleasant working environment with low fluctuation of employees
- Human approach and friendly team
- Opportunity to work on a project with a global reach
- Nice working environment in our office
- Company laptop
- Regular teambuilding events
- Flexible working hours (to a certain degree)
- Possibility of career growth

Ak sa ti naša ponuka zdá zaujímavá, neváhaj a pošli svoj životopis. Pokiaľ spĺňaš podmienky určite sa uvidíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké predpoklady by mal mať dobrý kandidát?
- Komunikatívna úroveň angličtiny
- Ovládanie ďalších jazykov je výhodou
- Logické a analytické myslenie
- Dôraz na detail
- Zručnosť pri práci s počítačom (pokročilé PC zručnosti a povedomie o fungovaní internetu sú výhodou)
- Zvládanie stereotypných a opakujúcich sa úloh

Requirements:
- Communicative level of English
- Knowing other languages is an advantage
- Logical and analytical thinking
- Attention to details
- Basics of working with computers (advanced PC skills and knowledge of the internet are an advantage)
- Ability to handle stereotypical and repeating tasks

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025094  Dátum zverejnenia: 16.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac