Web Developer

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
25 - 40 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojárskeho tímu hľadáme talentovaného Mid-level alebo Senior Web Developera, ktorý by rozšíril naše vývojové kapacity. Jadrom nášho biznisu je vlastný online produkt, takže IT oddelenie je kľúčovou časťou firmy. Tvoja práca bude mať priamy dosah na rast našej spoločnosti, a s takou dôležitosťou k nej aj budeme pristupovať. Navyše, vďaka priamemu kontaktu IT tímu s vedením spoločnosti budeš mať možnosť vidieť nielen technickú, ale aj biznis stránku našej firmy.

Ak chceš pracovať v mladej rastúcej spoločnosti, ktorej sa podarilo za pár rokov dostať na top pozície vo viacerých svetových krajinách, a svojou prácou jej pomôcť dosiahnuť špičku aj na extrémne kompetitívnom globálnom trhu, bude sa ti u nás páčiť. Každá nová featurka, na ktorej budeš pracovať, nám môže pomôcť posunúť kvalitu nášho produktu ešte vyššie a prekonať našu konkurenciu.

• Malý programátorský team s pohodovou atmosférou
• Spolupráca so skúsenými kolegami (každý aspoň 10 r. praxe)
• Nadštandardné platové ohodnotenie a pravidelný rast platu
• Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s “core hours” od 10:00 do 15:00, vyplácanie na základe odpracovaných hodín
• Homeoffice, ale samozrejme mame aj office, ktorý je dostupný aj počas Covid-19
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá káva a vždy plná chladnička s jedlom zdarma
• Pravidelne teambuildingy (ked skonči Covid-19)
• Firemný teambuilding v zahraničí raz ročne (ked skonči Covid-19)
• Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)
• Firemný MacBook alebo iný výkonnou porovnateľný notebook, monitor a všetko čo budeš potrebovať
• Nízka fluktuácia. 95% zamestnancov u nás pracuje už minimálne 2 roky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

- Dlhoročná prax v oblasti frontend vývoja
- Veľmi dobrá znalosť HTML5, CSS 3, Vanilla JavaScript, AJAX
- Znalosť JS technológii : Javascript ES6, webpack, npm, yarn, preact, redux, jest, Zurb foundation
- Bohaté skúsenosti s responzívnym dizajnom
- Skúsenosti s performance optimalizáciou webových stránok. Meritko je pre nas https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/
- Znalosť GIT, Java, React alebo Angular výhodou
- Tímový hráč

K.B. Systems je mladá slovenská online firma, ktorá ponúka širokú škálu služieb globálnym webom, ktoré obsahujú recenzie, vzdelávacie články a iný obsah. Jej hlavným zákazníkom je jeden z 3 najväčších svetových projektov vo svojej oblasti s ambíciami ďalej sa zlepšovať a skôr či neskôr sa stať svetovou jednotkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3928017  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.