Talentovaný junior/medior Java developer

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného Javistu, ktorý síce ešte nedosiahol senior úroveň, ale má o to väčšiu chuť rýchlo profesne rásť. Náš malý programátorský tím pozostáva momentálne výlučne zo senior developerov (10+ rokov praxe), takže si ho môžeme dovoliť rozšíriť aj o menej skúseného člena. Jadrom nášho biznisu je vlastný online produkt, takže IT oddelenie je kľúčovou časťou firmy. Tvoja práca bude mať priamy dosah na rast našej spoločnosti, a s takou dôležitosťou k nej aj budeme pristupovať. Navyše, vďaka priamemu kontaktu IT tímu s vedením spoločnosti budeš mať možnosť vidieť nielen technickú, ale aj biznis stránku našej firmy.

Táto pracovná ponuka môže byť zaujímavejšou a flexibilnejšou alternatívou k junior pozíciám vo väčších software housoch, kde ti hrozí, že „skysneš“ na supporte nejakého nepodstatného systému, alebo narazíš na striktné korporátne pravidlá, nerozhodný stredný manažment či bariéry v raste platu. My si talentovaných, schopných a učenlivých ľudí vážime, a dokážeme ich adekvátne ohodnotiť.

Ak chceš pracovať v mladej rastúcej spoločnosti, ktorej sa podarilo za pár rokov dostať na top pozície vo viacerých svetových krajinách, a svojou prácou jej pomôcť dosiahnuť špičku aj na extrémne kompetitívnom globálnom trhu, bude sa ti u nás páčiť. Každá nová featurka, na ktorej budeš pracovať, nám môže pomôcť posunúť kvalitu nášho produktu ešte vyššie a prekonať našu konkurenciu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

10 - 35 EUR/ hod. podľa schopností a skúseností, pravidelný rast pri raste pracovného výkonu

• Malý programátorský team s pohodovou atmosférou
• Možnosť rýchlo sa učiť od skúsenejších kolegov (každý aspoň 10 r. praxe)
• Nadštandardné platové ohodnotenie a pravidelný rast platu
• Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s “core hours” od 10:00 do 15:00, vyplácanie na základe odpracovaných hodín
• Možnosť príležitostného homeofficu
• Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
• Dobrá káva a vždy plná chladnička s jedlom zdarma
• Firemný teambuilding v zahraničí raz ročne
• Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Java aspoň úroveň mierne pokročilý
• Aspoň základné skúsenosti s webovými technológiami (HTTP, HTML, Javascript, CSS)
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Programátorský talent
• Chuť makať na 110%

K.B. Systems je mladá slovenská online firma, ktorej produktom je affiliate web s recenziami, náučnými článkami a návodmi. Aktuálne patrí vo svojom segmente do TOP 20 na globálnom trhu a jeho obsah je prekladaný do 15 jazykov.

Za prvé 3 roky fungovania sa nám podarilo z nuly vybudovať ziskovú firmu, ktorá vo svete hrá prvú ligu. Našou reálnou ambíciou je naďalej vylepšovať jej hlavný produkt a do roku 2021 sa prepracovať tržbami a návštevnosťou do svetovej TOP 3.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Okružná 152/50
022 04 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Kmeťko
Tel.: +421948817516
E-mail: poslať životopis
ID: 3751345   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10 - 35 EUR/ hod. podľa schopností a skúseností, pravidelný rast pri raste pracovného výkonu