Správca a tvorca obsahu pre medzinárodný porovnávací web

K.B. Systems s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
800€ - 1450€ v superhrubom podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Banskej Bystrici dávame dokopy tím zodpovedný za budovanie a udržiavanie komplexnej celosvetovej databázy online spoločností pôsobiacich v jednej zo spoločensky kontroverzných oblastí. Našim produktom je medzinárodný web o tejto oblasti úspešne pôsobiaci v 4 krajinách a s ambíciami rozšíriť sa na ďalšie trhy.

Hľadáme šikovných ľudí ktorí sa k nám pripoja a pomôžu nám zvládnuť túto expanziu. Pri pohľade z druhej strany je táto práca výborná príležitosť vidieť na vlastné oči ako sa robí online biznis založený na UX a SEO v zložitom a extrémne konkurenčnom prostredí.

Náplňou práce bude najmä:
- študovanie a vyhodnocovanie obchodných podmienok spoločností pôsobiacich v našej oblasti
- vyhľadávanie a posudzovanie sťažností hráčov na spoločnosti pôsobiac v našej oblasti
- prepočítavanie hodnotenia reputácie podľa stanovenej metodiky
- zadávanie údajov do nášho CMS systému

Ak sa ti naša ponuka zdá zaujímavá, neváhaj a pošli svoj životopis a motivačný list. Pokiaľ spĺňaš podmienky určite sa uvidíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké predpoklady by mal mať dobrý kandidát?
- všetko je v angličtine takže angličtina na dobrej komunikatívnej úrovni je nevyhnutná
- naša oblasť pôsobenia je dosť o matematike a preto je potrebné mať primerané logické a matematické myslenie
- celý projekt je online takže bežné zručnosti s PC a internetom sú absolútne nevyhnutné. Pokročilé PC zručnosti a povedomie o tom ako funguje internet sú veľkou výhodou.
- po čase sa budú úlohy dosť opakovať takže preferujeme ľudí ktorí nebudú mať po čase problém so stereotypom

Čo nevyžadujeme?
- skúsenosti s podobnou prácou nie sú podmienkou. Tím bude viesť skúsený človek ktorý zaškolí ostatných.

Sme rýchlo rastúca firma vyvíjajúca medzinárodný porovnávací web lokalizovaný momentálne do 10 jazykov. Našim cieľom je poskytovať návštevníkom čo najobjektívnejšie informácie a pomôcť im zorientovať sa v spleti stoviek spoločností pôsobiacich v oblasti, ktorej sa venujeme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Okružná 152/50
022 04 Čadca

Kontakt

ID: 3309493   Dátum zverejnenia: 13.2.2018