Mechanik nákladního pneuservisu Poprad

K.A.L.T. Pneu a.s.

Místo práce
Okres Poprad

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už jste někde na cestách potkali náš pojízdný pneuservis?

Mechanik mobilního pneuservisu pečuje ve svěřeném regionu o pneumatiky zákazníků v sídle jejich firmy. Aktuálně hledáme nové posily pro region Popradska.

CO očekáváme?

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost – za měsíc vám projde „rukama“ více než 150 kusů nákladních pneumatik
  • Schopnost pracovat v turnusovém režimu - o jeho rozsahu se s Vámi pokusíme maximálně domluvit
  • Komunikujete rádi se zákazníky? U nás budete často, skoro každý den je třeba si zákazníkem odsouhlasit rozsah činností
  • Požadujeme, abyste byl samostatný při organizování práce, provádění práce a nutné administrativy.
  • Musíte umět proaktivně vyhledávat další příležitosti v provádění servisu u klientů.
  • Je třeba, abyste uměl dobře komunikovat nejen s klienty ale i v rámci týmu a firmy.
  • Jelikož součástí práce je dojezd za zákazníky, je nutný pozitivní vztah k řízení a řidičské oprávnění skupiny B.

CO Vám naoplátku nabízíme?

  • Velmi příjemnou a rodinnou atmosféru české firmy
  • Zázemí největší evropské pneuservisní sítě EUROMASTER
  • Práce v uvedeném regionu nebo dle dohody
  • Rozmanitou a zajímavou pozici, která nabízí od všeho něco – práce v terénu, fyzická práce, jednaní a komunikace s klienty, vedení evidence, příležitostná výpomoc
  • Zajímavé finanční ohodnocení ve formě fixního základu, měsíčního bonusu v závislosti na objemu provedeného servisu a k tomu příplatků za služby
  • Zlepšování a rozvoj svých znalostí a dovedností ve formě školících programů

Těšíme se na Vaše životopisy!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3339673  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.