Zdravotnícky pracovník

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
9 EUR/hod.mzda je závislá od kvalifikačných predpokladov uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Odoberanie vzorky biologického materiálu sterom z nosohltanu.
  • Vyhodnotenie odobratých vzoriek prostredníctvom antigénového testu

Kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Spĺňa požiadavku podmienky na zdravotníckeho pracovníka podľa vyhlášky MZ SR č. 183/2020 Z. z.

Predmetom hlavnej činnosti organizácie je správa majetku mesta, organizácia programov, výstav, festivalov, divadelných a filmových predstavení, koncertov, kultúrno-výchovných, spoločenských podujatí v oblasti kultúry, vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry, vedecko-technické služby a informačné služby, koordinácia, zabezpečovanie podmienok pre organizáciu a kooperáciu s inými inštitúciami doma i v zahraničí. Činnosť K13 – Košické kultúrne centrá je zameraná aj na vydavateľskú činnosť, marketingové aktivity, podporu kreatívneho priemyslu, spoluprácu s národnými a medzinárodnými inštitúciami v oblasti kultúry, podporu a propagácia záujmovej činnosti, organizácia konferencií a kurzov, aktivity na podporu zamestnanosti a regionálneho rozvoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4032015  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.