Manažér prevádzky občerstvenia - kaviareň PAPA

K 13 - Košické kultúrne centrá

Miesto práce
Kukučínova 2, Košice
Termín nástupu
07.01.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie bezproblémového chodu zverených prevádzok
- Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky
- Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzok, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- Riešenie neštandardných prípadov na prevádzkach, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov
- Zodpovednosť za poskytnutú úroveň služieb
- Zabezpečenie cateringov pre interné a externé podujatia
- Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
- Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok
- Zabezpečovanie výstupov pre Ekonomické oddelenie - finančné správy, doklady
- Programovanie pokladničného systému - ceny, zľavy
- Fyzická kontrola skladových zásob, inventarizácia, vedenie pokladničnej knihy
- pravidelná kontrola platnosti zdravotných preukazov personálu prevádzok občerstvenia a iných dokladov nevyhnutne súvisiacich s prevádzkou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1300,- Eur. Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z.

- Práca v stabilnom prostredí
- Možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Prax 5 rokov s riadením kolektívu a samostatným riadením prevádzky.
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie.

Predmetom hlavnej činnosti organizácie je správa majetku mesta, organizácia programov, výstav, festivalov, divadelných a filmových predstavení, koncertov, kultúrno-výchovných, spoločenských podujatí v oblasti kultúry, vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry, vedecko-technické služby a informačné služby, koordinácia, zabezpečovanie podmienok pre organizáciu a kooperáciu s inými inštitúciami doma i v zahraničí. Činnosť K13 – Košické kultúrne centrá je zameraná aj na vydavateľskú činnosť, marketingové aktivity, podporu kreatívneho priemyslu, spoluprácu s národnými a medzinárodnými inštitúciami v oblasti kultúry, podporu a propagácia záujmovej činnosti, organizácia konferencií a kurzov, aktivity na podporu zamestnanosti a regionálneho rozvoja.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

KULTURPARK, KUKUČÍNOVA 2
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Komendátová
Tel.: +421917278213
E-mail: poslať životopis
ID: 3806486   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1300,- Eur. Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z.