Zubní lékař

K 11, spol. s r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 140 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zubní lékař, stomatolog

Koho hledáme:

Hledáme zubního lékaře, který se nebojí přijímat nové výzvy, je vysoce flexibilní, rád pracuje s novými technologiemi, je schopný práce v týmu, je manuálně zručný, má všeobecný rozhled, příjemné vystupování, chce na sobě dále pracovat a rozvíjet se.

Co požadujeme:

Ukončené vysokoškolské vzdělání s v oboru stomatologie, uživatelskou znalost výpočetní techniky (MS Windows, kancelářské programy) a vysoce proaktivní přístup.

Výhodou bude:

Praxe na pozici zubního lékaře, stomatologa a znalost alespoň pasivně jednoho cizího jazyka.

Co nabízíme:

Náročnou, ale atraktivní práci v mladém kolektivu, jistotu zaměstnání ve vysoce nadstandardně zařízeném zdravotnickém zařízení s více jak 30letou tradicí v Brně. Čeká na Vás nová, moderně zařízená ordinace. Z vybavení např. strojová endodoncie, zvětšovací optika (lupové brýle Zeiss, mikrosko Leica), stomatologická souprava Adec aj., vše v perfektní kondici nachystáno na každodenní práci. Dále Vám nabízíme, pravidelná školení hrazená v plné výši, dovolená navíc, nadstandardní platové ohodnocení, plný servis v budově (RTG, laboratoř, recepce, zajištění pacientů), ordinační dobu dle Vašich možností, stálá sestra, ordinace, která je pouze pro Vás, s nikým se nestřídáte, po zapracování možnost dalších benefitů.

Zaujala Vás tato nabídka, zašlete nejdříve svůj životopis na email, následně Vás budeme kontaktovat. Těšíme se na případnou spolupráci Vámi, tým Kliniky K 11.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4475876  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc