Predajný asistent zodpovedný za sklad (vedúci skladu) pre JYSK Malacky

JYSK s.r.o.

Miesto práce
OC Malavia, Malacky
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou; mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ochotný urobiť všetko pre predaj? Páči sa vám pracovať v rýchlom tempe v prostredí, ktoré neustále prináša výzvy? Baví vás práca v tíme? Ak áno, možno ste to práve vy, koho hľadáme.

Ako vedúci skladu prispievate k dielu tým, že optimálne vediete sklad a s hrdosťou našim zákazníkom poskytujete na predajni prvotriedny servis. Nemáte vlastných podriadených. Pri príjme tovaru (1-krát týždenne) a práci v sklade spolupracujete s ostatnými predajnými asistentmi, ktorých pri tom riadite.

Preukážete odhodlanie tým, že...

• zabezpečíte, že sú skladové priestory vždy 100 % pripravené na zákazníkov;
• zaškolíte svojich kolegov v oblasti skladových procedúr;
• vytvoríte v sklade bezpečné a príjemné pracovné prostredie;
• budete pracovať na predajni s ostatnými kolegami;
• povediete predajňu ako vedúci zmeny;
• máte chuť sa rozvíjať a ambície vybudovať si kariéru.

Získate príležitosti a my vám ponúkneme...

• zodpovednosť za riadenie skladu a zázemia predajne;
• možnosť rozvíjať sa a na mieru šité praktické školenie;
• možnosť rýchleho kariérneho rastu bez ohľadu na vek;
• motivujúce bonusy ako odmenu za vynikajúce predajné výsledky;
• možnosť súťažiť, vyhrávať a oslavovať vynikajúce výkony;
• skvelú firemnú kultúru;
• po dvoch rokoch 5. týždeň dovolenky bez ohľadu na vek;
• zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa do nášho systému a pripojte svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

JYSK sa od roku 1979, kedy mal jedinú predajňu v Dánsku, rozrástol na viac než 2500 predajní po celom svete. Aby sme mohli rásť aj v budúcnosti, potrebujeme tých najlepších zamestnancov.
Chopte sa tejto príležitosti a staňte sa súčasťou JYSKu. Ak prejavíte odhodlanie, získate príležitosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Jarmila Dovalova
E-mail: poslať životopis
ID: 2976884   Dátum zverejnenia: 15.2.2018