Vedúci predaja pre predajňu JYSK Prešov

JYSK s.r.o.

Miesto práce
Arm. Gen. Ludvíka Svobodu 21, Prešov
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ochotný urobiť všetko pre predaj? Páči sa vám pracovať v rýchlom tempe v prostredí, ktoré neustále prináša výzvy? Baví vás práca v tíme? Ak áno, možno ste to práve vy, koho hľadáme.

Preukážete odhodlanie tým, že...

• chcete predávať a naučiť predávať svojich kolegov;
• poskytujete skvelý zákaznícky servis;
• vás motivujú výborné predajné výsledky;
• ako zástupca manažéra predajne nesiete zodpovednosť za to, že je predajňa atraktívna;
• tvoríte tímového ducha pomocou pozitívnej energie, motivácie a odhodlania;
• sa podieľate na objednávaní a príjme tovaru, riadení skladových zásob;
• budete zodpovedný za plánovanie zmien a profesný rozvoj zamestnancov;
• budete asistovať svojmu tímu pri všetkých ďalších úlohách, ako je obsluha zákazníkov, práca v sklade, doplňovanie regálov, práca na pokladni, upratovanie predajne a objednávanie tovaru;
• máte ťah na bránu a ambície budovať si kariéru ako budúci manažér predajne alebo postupovať ešte vyššie.

Získate príležitosti a my vám ponúkneme...

• spoluzodpovednosť za vytváranie motivovaného a súťaživého predajného tímu;
• motivujúcu mzdu a bonusy ako odmenu za vynikajúce predajné výsledky;
• možnosť rozvíjať sa a na mieru šité praktické školenie;
• možnosť súťažiť, vyhrávať a oslavovať vynikajúce výkony;
• skvelú firemnú kultúru;
• po dvoch rokoch 5. týždeň dovolenky bez ohľadu na vek;
• zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa na našich stránkach a pripojte štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

JYSK sa od roku 1979, kedy mal jedinú predajňu v Dánsku, rozrástol na viac než 2500 predajní po celom svete. Aby sme mohli rásť aj v budúcnosti, potrebujeme tých najlepších zamestnancov.
Chopte sa tejto príležitosti a staňte sa súčasťou JYSKu. Ak prejavíte odhodlanie, získate príležitosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1062
142 00 Praha 4
Česká republika
ID: 2689189   Dátum zverejnenia: 10.10.2017