Predajný asistent so zodpovednosťou za sklad pre JYSK Trenčín

JYSK s.r.o.

Miesto práce
Belá 6988, 911 01 Trenčín
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ochotný urobiť všetko pre predaj? Páči sa vám pracovať v rýchlom tempe v prostredí, ktoré neustále prináša výzvy? Baví vás práca v tíme? Ak áno, možno ste to práve vy, koho hľadáme.

Preukážete odhodlanie tým, že...

• chcete predávať;
• kladiete zákazníkov na prvé miesto a poskytujete im skvelý servis;
• viete nastaviť a udržiavať sklad v dokonalom poriadku;
• riadite zaskladnenie tovaru;
• usilovne pracujete a ste aktívnou súčasťou tímu;
• vyhovuje vám práca v dynamickom prostredí;
• pomáhate kolegom s ďalšími úlohami, ako je práca na pokladni, príjem tovaru, upratovanie a objednávanie tovaru;
• máte ťah na bránu a ambície budovať si kariéru v JYSKu.

Získate príležitosti a my vám ponúkneme...

• zaujímavý bonus ako odmenu za predajné výsledky;
• možnosť rozvíjať sa a na mieru šité praktické školenie;
• možnosť súťažiť, vyhrávať a oslavovať vynikajúce výkony;
• skvelú firemnú kultúru;
• po dvoch rokoch 5. týždeň dovolenky bez ohľadu na vek;
• zamestnaneckú zľavu na nákup tovaru.

V prípade záujmu kliknite na ikonu Poslať životopis, zaregistrujte sa na našich stránkach a pripojte svoj štruktúrovaný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

JYSK sa od roku 1979, kedy mal jedinú predajňu v Dánsku, rozrástol na viac než 2500 predajní po celom svete. Aby sme mohli rásť aj v budúcnosti, potrebujeme tých najlepších zamestnancov.
Chopte sa tejto príležitosti a staňte sa súčasťou JYSKu. Ak prejavíte odhodlanie, získate príležitosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JYSK s.r.o.
Novodvorská 1010/14
142 00 Praha 4
Česká republika

Kontakt

ID: 2470999   Dátum zverejnenia: 10.10.2017