Prevádzkový manažér

JVS GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
• Zmysel pre poriadok a detail,
• Organizačné schopnosti,
• Schopnosť štruktúrovane viesť a motivovať tím,
• Zodpovednosť a samostatnosť,
• Orientáciu v kultúrnom prostredí,
• Vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič),
• Užívateľskú znalosť práce na PC,
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce:
• Zabezpečenie bezproblémového chodu výstavného, zábavného centra a sprievodných aktivít - gastro, merchandise, herná zóna,
• Návrh investičných akcií pre zvýšenie zisku, pre podporu zákazníckeho komfortu a retenciu zákazníkov.
• Nábor, školenie a riadenie personálu,
• Sledovanie ekonomických ukazovateľov prevádzky centra; príjmov a nákladov, plánovanie a kontrola rozpočtu,
• Reporting nadriadeným a vedeniu spoločnosti.

Ponúkame:
• Motivujúce finančné ohodnotenie a benefity,
• Priestor pre kariérny rast,
• Priateľskú atmosféru v mladom a kreatívnom kolektíve,
• Zázemie stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

JVS GROUP s.r.o. - Producenti a promotéri výstav, koncertov, zábavných parkov a ďalších eventov. JVS Group má v súčasnosti svoje pobočky na Slovensku, v Poľsku, v Maďarsku
a v Dubaji. Naše akcie sú však prezentované aj v mnohých ďalších európskych aj svetových metropolách ako je Rím, Lisabon, Rijád, Budapešť, Varšava, Bratislava...
ID: 4773629  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac