IT manager

JUTEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska, 103, 92001, Hlohovec
Termín nástupu
1.4.2023 alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa ERP systému
- technická podpora ostatných zamestnancov pri riešení bežných problémov z oblasti IT
- inštalácia HW/SW, sieťových tlačiarní, IP telefónov a ostatných periférií
- pripájanie pracovných staníc do lokálnej siete, údržba lokálnej siete
- administrácia VPN, emailového servera, NAS a prístupového systému
- komunikácia s dodávateľmi ERP systému, eshopu a pod. pri odstraňovaní chýb a návrhoch vylepšení
- výber a nákup HW/SW a spotrebného materiálu
- evidencia a správa licencií a prístupových údajov
- tvorba výstupných zostáv z ERP systému / podklady pre štatistiky

firemné akcie, teambuilding, zamestnanecké zľavy pri nákupe podlahovín, platené masáže, flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Ukončenie výberového konania je 31.3.2023.
Životopisy môžete zasielať na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, ekonómia, technické s previazaním na informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
PC HW/SW Diagnostika - Pokročilý
Administrácia webových stránok - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
- základy HTML/CSS pri úprave obsahu na webe
- bezúhonnosť

JUTEX - je slovenská firma zaoberajúca sa predajom a realizáciou podlahových krytín - vinylu, linolea, pvc ,kobercov, laminátových a drevených parkiet, bytového textilu a interiérových dverí už 30 rokov. Filozofiou našej firmy je ponúkať iba kvalitné produkty a nebojíme sa žiadnych výziev. Naši zamestnanci tvoria stabilný kolektív, kde väčšina u nás pracuje už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4541660  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac