Vodič nákladného automobilu (typ C)

JUTEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného automobilu 12 ton (Mercedes Atego - skriňové, vodičský preukaz typu C, KKV, psychotesty) pre rozvoz tovaru v rámci SR a ČR. Pracovná doba pondelok - piatok, cez víkendy a sviatky sa nepracuje.

Práca v stabilnej spoločnosti, firemné akcie, nákup tovaru za zvýhodnené ceny, preplácanie KKV, psychotestov a pod.

Životopisy môžete posielať na e-mailovú adresu [email protected] do 20.12.2023.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Prax vo vedení vozidla nad 3,5 tony.
Morálna bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť.

Platné doklady: VP typ C, KKV, psychotesty.

Bydlisko uchádzača do 30km od Hlohovca výhodou. Nástup do práce - Hlohovec.

JUTEX - je slovenská firma zaoberajúca sa predajom a realizáciou podlahových krytín - vinylu, linolea, pvc ,kobercov, laminátových a drevených parkiet, bytového textilu a interiérových dverí už 30 rokov. Filozofiou našej firmy je ponúkať iba kvalitné produkty a nebojíme sa žiadnych výziev. Naši zamestnanci tvoria stabilný kolektív, kde väčšina u nás pracuje už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4469846  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac