Logo JUT–EL s.r.o.

Hľadáme elektrikára/elektromechanika/elektromontéra pre zaujímavé projekty v oblasti priemyslu

JUT–EL s.r.o.

Slovensko, Nemecko, Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
6-7/2024
Od 3 100 EUR/mesiacVaše ohodnotenie je závislé od odbornosti / kvalifikácie, vzdelania a prístupu k práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie komplexných elektromontážnych prác, ako sú montáže trás a žľabov na elektrické káble, pokladanie elektrických káblov, zapájanie elektrických zariadení, ovládacích panelov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie.
  • Identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie.
  • Modifikácie elektrických rozvádzačov podľa požiadaviek zákazníka.
  • Vykonávanie drobných administratívnych úkonov spojených s výkonom činnosti.

Pracovná doba typická pre túto pozíciu je flexibilná a je potrebná schopnosť pracovať v tíme aj samostatne.

  • Garantujeme Vám riadne uhradenú mzdu/faktúry, aby ste sa nemuseli obávať o svoju finančnú stabilitu.
  • Zabezpečíme Vám ubytovanie a preplatíme naň náklady, aby ste sa nemuseli starať o hľadanie bývania a zabezpečenie základných potrieb.
  • Prepravu na projekty zabezpečujeme v plnej réžii - vozidlo a náklady na cestu/letenku sú na nás, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu a nezabíjali čas s organizáciou cesty.
  • Máte možnosť pracovať na moderných projektoch a zlepšovať sa v oblasti elektrotechniky.
  • Máte možnosť profesijného aj kariérneho rastu a získať výkonnostné odmeny, aby ste sa mohli cítiť ocenený za svoju prácu.
  • Naše benefity sú prispôsobené pre Vás tak, aby ste sa mohli plne venovať svojej práci a zároveň si udržali vyvážený pracovný a súkromný život.
  • Máte možnosť zvyšovať si kvalifikáciu absolvovaním školení, kurzov a seminárov, aby si mohol byť vždy na vrchole svojho odboru.
  • Pracujete v príjemnom kolektíve a môžete byť súčasťou tímu, ktorý tvorí budúcnosť a rýchlo rastie.

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom pošlite na uvedenú mailovú adresu. V žiadosti prosím uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

je vítaná, nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v oblasti elektrotechniky je výhodou
  • Elektrotechnické znalosti, riešenie problémov a motiváciu napredovať a učiť sa novým veciam
  • Manuálna zručnosť a technické myslenie je pre túto pozíciu nevyhnutná
  • Očakávame samostatnosť, spoľahlivosť a najmä zodpovedný prístup
  • Nadšenie pre prácu s modernými technológiami je dôležité
  • Ochota cestovať a získavať skúsenosti zo zahraničia
  • Znalosť nemeckého/anglického jazyka výhodou, no nie podmienkou
  • Čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie je na dennom poriadku
  • Potrebné elektrikárske osvedčenie v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21-§24)
  • Zdravotná spôsobilosť je nevyhnutnosťou
  • Komunikatívnosť, tímová spolupráca, kreativita

Prečo práve my?
​• našou prioritou je vytvorenie pre Vás zázemie, kde sa budeš venovať len svojej práci, pričom ​o ostatné sa postaráme my.
​• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALITA, STABILITA
​• u nás nájdeš vždy ochotu pomôcť a budeš sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
​• buď aj Ty súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo ​viac ako 45 krajinách sveta

Spoločnosti JUT–EL s.r.o. & JUT–AEL s.r.o. sú dlhoročne stabilnými firmami na trhu. Obe spoločnosti vzájomne kooperujú a sú schopné plánovať, riadiť a úspešne ukončiť projekty na domácom, európskom, ale i svetovom trhu v oblasti elektromontáží a elektroinštalácií. Vieme veľmi rýchlo a pružne zareagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka čo vedie ku spokojnosti nášho klienta. Naše tímy pracovníkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti elektromontáží sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka.

Kontakt

ID: 4812323  Dátum zverejnenia: 5.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 100 EUR/mesiac