Pracuj ako elektrikár/elektromechanik/elektromontér

JUT–EL s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11/2023
2 750 - 3 750 EUR/mesiacohodnotenie je závislé od odbornosti, kvalifikácie, vzdelania a prístupu k práci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné elektromontážne práce (montáže trás & žľabov na el. káble, pokladanie el. káblov, zapájanie el. zariadení, ovládacích panelov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie)
• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• modifikácie výrobných liniek podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka
• komplexné elektroinštalačné práce (montáže konzol, trás & žľabov na el. káble, pokladanie el. káblov, zapájanie svetiel, zásuviek, EPS v súlade s platnou legislatívou)
• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti

• garancia riadne uhradených miezd a faktúr
• zabezpečené i preplácané ubytovanie
• logistika na projekty plne v našej réžii (vozidlo + náklady na cestu/letenka)
• stabilná práca zabezpečená počas celého roka
• možnosť profesijného a kariérneho rastu
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť zvyšovania kvalifikácie absolvovaním školení, kurzov a seminárov
• výkonnostné odmeny

V prípade ak si motivovaný, máš túžbu napredovať po odbornej stránke a rozvíjať svoje ľudské hodnoty, baví Ťa práca s ľuďmi, chceš si vybudovať kariéru v stabilnej spoločnosti, prípadne chceš zdokonaliť svoje jazykové znalosti, tak budeme radi súčasťou Tvojho pracovného i osobné vzostupu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

je vítaná, nie je podmienkou

• manuálna zručnosť a technické myslenie
• samostatnosť a spoľahlivosť
• zodpovedný prístup ku práci
• nadšenie pre prácu s novými modernými technológiami a implementácia progresívnych pro-pracovných prístupov
• ochota cestovať a získavať skúsenosti zo zahraničia
• znalosť nemeckého/anglického jazyka je výhodou (je vítaná, no NIE JE PODMIENKOU)
• čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie (je vítané, no NIE JE PODMIENKOU)
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
• zdravotná spôsobilosť

Prečo práve my?
• našou prioritou je pre Teba vytvorenie zázemia, kde sa budeš Ty venovať len svojej práci a o ostatné sa budeme starať my
• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALIA, STABILITA
• u nás nájdeš vždy ochotu pomôcť a budeš sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
• buď i Ty súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo viac ako 40 krajinách sveta

Spoločnosti JUT–EL s.r.o. & JUT–AEL s.r.o. sú dlhoročne stabilnými firmami na trhu. Obe spoločnosti vzájomne kooperujú a sú schopné plánovať, riadiť a úspešne ukončiť projekty na domácom, európskom, ale i svetovom trhu v oblasti elektromontáží a elektroinštalácií.
ID: 4493084  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 750 EUR/mesiac