Reagujte bez životopisu

Hľadáme Zváračov 111, 135, 141 JUT-AMP s.r.o.

JUT - AMP s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma JUT- AMP s.r.o. prijme jednotlivcov , 2 - členné partie zváračov ELEKTRODA, MIG, MAG, TIG, WIG na živnosť . Výhodou je pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, vedúceho na pracovisku, avšak nie je podmienkou !
Pracuje sa 60h týždenné.

Zhotovenie prace

• BELGICKO, HOLANDSKO , NEMECKO, FRANCUZKO.
• 90 % prace sa vykonáva v Nemecku
• Firma platí ubytovanie, náklady na prepravu , Jazdi sa na firemných autách.

Náplň práce

• Zváranie strojov , zariadení pre automobilový, chemicky a potravinársky priemysel.
•Zváranie plechov Rúr v cementárňach v spaľovniach na odpad – len vizuálka bez kontroly
• Zváranie oceľových konštrukcii
• Zváranie podvozkov pre vojenské auta v Nemecku
• Práca sa vykonáva výlučné v halách
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, pripadne sú vecou dohody .
3-4 týždne v práci 1 týžden doma
• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
• Korektne jednanie.

Požiadavky

• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.
• Platne certifikáty
• Potrubári čítanie izometrie a technických výkresov.
• Manuálna zručnosť - skúsenosti v oblasti Zvárania.
• Znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka (Nie je podmienkou )

Postupný kariérny rast. Prvé zvyšovanie platu do 3 mesiacov.

Mzda 3600 - 4200 eur mesačne, viac dohodou.....Individuálna dohoda nie je stanovená presná sadzba.
Zmluvy a objednávky sú samozrejmosťou + dohoda o splatnosti faktúr.
Kontaktujte Nás ohľadom pozície na Telefónne číslo +421 904 502 771

Budeme sa tešiť na vzájomnú spoluprácu a dosiahnutiu vzájomnej spokojnosti a dlhodobej spolupráce.

Volať kedykoľvek od 8:00 do 15:00
Nástup možný ihneď
Inzerát platí do zmazania. +421 904 502 771

• Firma platí ubytovanie, náklady na prepravu , jazdi sa na firemných autách.
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, pripadne sú vecou dohody.
• Pravidelne vyplácanie penazi podľa splatnosti je samozrejmosť !!! Firma garantuje peniaze včas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač alebo Mechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Spoločnosť JUT-AMP s.r.o. vznikla v roku 2017 so sídlom na Slovensku, ale pôsobíme v rámci celej Európy. Firma sa zaoberá hlavne Inštaláciou a demontážou priemyselných zariadení a dopravníkov ako je automobilový a potravinársky priemysel. Vieme veľmi rýchlo a pružne zareagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka čo vedie ku spokojnosti nášho klienta. Naše tími pracovníkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti montáži sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka. Samozrejmosťou je aj komplexná výbava jednotlivých montážnych skupín ako aj pracovná nasadenosť. Naši skúsení pracovníci disponujú všetkými potrebnými oprávneniami na vykonávanie montážnych prác.
ID: 4127288  Dátum zverejnenia: 12.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac