Reagujte bez životopisu

Montážnik - Zámočník, Montážne práce v zahraničí

JUT–EL s.r.o.

Nemecko, Belgicko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda 2500 - 3500 eur mesačne, podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž a demontáž automatizovaných strojov, dopravníkov a zariadení pre automobilový a potravinársky priemysel na výrobu nealkoholických a alkoholických nápojov.
•Montáž dopravníkov pre AMAZON .
• Montáž oceľových konštrukcii, montáž žľabov pre elektrické vedenie, kompletné mechanické práce.
• Práca sa vykonáva prevažne v halách.
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, prípadne iné požiadavky podľa dohody.
• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
• Korektné jednanie.
• Firma hradí ubytovanie, zabezpečuje prepravu (firemnými autami) a hradí náklady na prepravu.

• pravidelné úhrady faktúr sú samozrejmosťou
• ubytovanie zabezpečené a hradené spoločnosťou
• spoločnosť zabezpečuje prepravu a hradí náklady spojené s prepravou
• práca sa vykonáva prevažne v interiéroch budov a výrobných hál
• práca sa vykonávaná v krajinách EÚ (najmä Maďarsko, Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Belgicko a Holandsko)
• stabilná práca zabezpečená počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• manuálna technická zručnosť a technické myslenie
• samostatná práca na podľa plánov, výkresov a inštrukcií zákazníka
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou (NIE JE PODMIENKA)
• čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie výhodou
• zdravotná spôsobilosť

Prečo práve my?
• našou prioritou je pre Teba vytvorenie zázemia, kde sa budeš Ty venovať len svojej práci a o ostatné sa budeme starať my
• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALIA, STABILITA
• u nás nájdeš vždy ochotu pomôcť a budeš sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
• buď i Ty súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo viac ako 40 krajinách sveta

Spoločnosti JUT–EL s.r.o. & JUT–AEL s.r.o. sú dlhoročne stabilnými firmami na trhu. Obe spoločnosti vzájomne kooperujú a sú schopné plánovať, riadiť a úspešne ukončiť projekty na domácom, európskom, ale i svetovom trhu v oblasti elektromontáží a elektroinštalácií.
ID: 4099447  Dátum zverejnenia: 18.3.2022