Mechanik, elektromechanik, elektroinštalatér, elektromontér

JUT- EL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 - 3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž, prípadne demontáž automatizovaných strojov a zariadení pre automobilový a potravinársky priemysel
• kompletné mechanické práce od osadenie strojov, dopravníkov a zariadení cez následné montáže žľabov pre elektrické káble, po samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
• kompletné elektroinštalačné práce (pri bytovej elektroinštalácii) od montáže žľabov a trás, pokladanie káblov, montáže osvetlenia a protipožiarnych poplachových systémov cez zapájanie vypínačov a zásuviek až po zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
• identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
• drobné administratívne úkony spojené s výkonom činnosti
• zodpovednosť za pridelené pracovné náradie a pomôcky ako i ich základnú údržbu

• pravidelné úhrady faktúr sú samozrejmosťou
• ubytovanie zabezpečené
• spoločnosť zabezpečuje prepravu, eventuálne hradí náklady spojené s prepravou
• práca sa vykonáva prevažne v interiéroch budov a výrobných hál
• práca vykonávaná v krajinách EÚ (najmä Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Španielsko, Belgicko, Holandsko a Rakúsko)
• stabilná práca zabezpečená počas celého roka

Spoločnosť uprednostňuje dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• manuálna zručnosť a technické myslenie
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci a ochota cestovať
• znalosť nemeckého, prípadne anglického jazyka výhodou (NIE JE PODMIENKA)
• čítanie výkresovej a projektovej dokumentácie
• v prípade elektrikárov – osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21 - §24)
• zdravotná spôsobilosť

JUT zastrešuje 3 spoločnosti (JUT-EL, JUT-AEL a JUT-AMP). Firma pôsobí na trhu od roku 2010 so sídlom na Slovensku a vykonávaním prác v rámci krajín EÚ. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na montážne, elektrotechnické a automatizačné práce. Tímy pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou sú zárukou kvality a spokojnosti klienta. Pracovníci disponujú všetkými potrebnými oprávneniami na vykonávanie prác a súčasťou sú i komplexné výbavy jednotlivých pracovných skupín. (viac info na webovej stránke: http://www.jut.sk/)

Malá 2944
02201 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Jurga
Tel.: +421948781744
E-mail: poslať životopis
ID: 3619799   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 - 3500