Logo JUT - AMP s.r.o.

Elektrikári

JUT - AMP s.r.o.

Nemecko, Zahraničie - ostatné, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 - 5 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma JUT-AMP s.r.o. prijme jednotlivcov, viac-členné partie elektrikárov na živnosť. Výhodou je pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, vedúceho na pracovisku, avšak nieje podmienkou!
Pracuje sa 50 - 60h týždenne.

• Priemyselná automatizácia (zapojenie automatizovaných strojov, zariadení, dopravníkov, pre automobilový priemysel napr. BMW, AUDI, VW, SKODA atď..
• Montáž elektrických rozvodných skríň.
• Príprava priemyselných strojov, montáž / demontáž konštrukcií.
• Presun priemyselných strojov čiže, ( zariadenia s mechanickým a elektrickým značením, odpájanie a zapájanie káblov, ochrana proti mechanickému poškodeniu a potom následné zmontovanie)
• Samotné zmontovanie alebo demontovanie stroja.
• Príprava elektrických materiálov pre projekt.
• Montáž a zapájanie FOTOVOLTAICKÝCH PANELOV.
• Montáž elektroinštalácie v halách.
• Ťahanie káblov.
• Ostatné elektrické práce.

• Firma platí ubytovanie, náklady na prepravu , jazdí sa na firemných autách.
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, prípadne sú vecou dohody.
• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
• 3 - 4 týždne v práci 1 týždeň doma.
• Korektné jednanie.
• Pravidelné uhrádzanie faktúr je u nás samozrejmosť !!! Firma garantuje peniaze
včas.

Prečo práve my?
• našou prioritou je pre Teba vytvorenie zázemia, kde sa budeš Ty venovať len svojej práci a
o ostatné sa postaráme my.
• hodnoty, na ktorých si zakladáme sú FÉROVOSŤ, PROFESIONALITA, STABILITA
• u nás nájdeš vždy ochotu pomôcť a budeš sa mať možnosť vždy na koho obrátiť
• buď i Ty súčasťou firiem, ktorých projekty boli a sú realizované naprieč 4 kontinentami vo
viac ako 40 krajinách sveta

Zhotovenie práce
• BELGICKO, HOLANDSKO , NEMECKO, FRANCÚZSKO.
• 90 % prace sa vykonáva v Nemecku

Informácie o výberovom konaní

Volať kedykoľvek od 8:00 do 15:00

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Osvedčenie §21, § 22, § 23

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť JUT-AMP s.r.o. vznikla v roku 2017 so sídlom na Slovensku, ale pôsobíme v rámci celej Európy. Firma sa zaoberá hlavne Inštaláciou a demontážou priemyselných zariadení a dopravníkov ako je automobilový a potravinársky priemysel. Vieme veľmi rýchlo a pružne zareagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka čo vedie ku spokojnosti nášho klienta. Naše tími pracovníkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti montáži sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka. Samozrejmosťou je aj komplexná výbava jednotlivých montážnych skupín ako aj pracovná nasadenosť. Naši skúsení pracovníci disponujú všetkými potrebnými oprávneniami na vykonávanie montážnych prác.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Janovčík
Tel.: +421940502771
E-mail: poslať životopis
ID: 4511714  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac