Logo JUT - AMP s.r.o.

Montážna Firma JUT- AMP s.r.o. prijme jednotlivcov - 3 členné partie montážnikov / zámočníkov

JUT - AMP s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážna Firma JUT- AMP s.r.o. prijme jednotlivcov - 3 členné partie montážnikov, zámočníkov , len na živnosť. Výhodou je pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, vedúceho na pracovisku, avšak nie je podmienkou !
Pracuje sa 50-60 h týždenné.

Zhotovenie prace

• Nemecko 85 %, Rakúsko, Francúzsko, Holandsko, Francúzsko, Belgicko.

Náplň práce

• Montáž automatizovaných strojov, zariadení, dopravníkov, pre automobilový (BMW, AUDI, VW, SKODA atď..)
•Demontáž industriálnych strojov, zariadení a konštrukci
• Montáž automatizovaných strojov, zariadení, dopravníkov, pre potravinársky priemysel (KRONES- pivovary, Coca cola, redbull atď.)
• Prace na odstávkach v rafinériách, chemičkách OMW, BOTLEK, MÜNCHENOIL atď..
• Montáž oceľových konštrukcii, montáž žľabov pre elektrické vedenie v rôznych priemysloch.
• Nové montáže cementárni, asfaltoví, spaľovni a taktiež aj odstávky, prerábky.
• Práca sa vykonáva prevažne v halách
• Možnosť pracovať nadčasy, dlhšie turnusy, pripadne sú vecou dohody.
• Stabilná a dlhodobá práca v tíme.
• Korektne jednanie.
• Firma plne hradí ubytovanie, zabezpečuje prepravu(firemnými autami) aj náklady na prepravu.

Požiadavky

• Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, technická zručnosť.
• Samostatná práca na základe plánov, výkresov a inštrukcií zákazníka.
• Zdravotná spôsobilosť.
• Znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka (A2 – C2 )

Mzda 3000 - 4000 eur mesačne, viac dohodou.....Individuálna dohoda nie je stanovená presná sadzba. FIRMA GARANTUJE UHRADU KAZDEJ FAKTURY PODLA SPLATNOSTI.
Zmluvy a objednávky sú samozrejmosťou.
Kontaktujte Nás ohľadom pozície na Telefónne číslo +421 904 502 771 poprípade pošlite nam životopis na E-mail: [email protected]

Budeme sa tešiť na vzájomnú spoluprácu a dosiahnutiu vzájomnej spokojnosti a dlhodobej spolupráce.

Volať kedykoľvek od Pondelka do Piatku od 8:00 do 15.00
Nástup možný ihneď
Inzerát platí do zmazania.

Príspevok pre novonarodenca 200 EUR .

Informácie o výberovom konaní

Volať od 8:00 do 15:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik, Zamočnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť JUT-AMP s.r.o. vznikla v roku 2017 so sídlom na Slovensku, ale pôsobíme v rámci celej Európy. Firma sa zaoberá hlavne Inštaláciou a demontážou priemyselných zariadení a dopravníkov ako je automobilový a potravinársky priemysel. Vieme veľmi rýchlo a pružne zareagovať aj na tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka čo vedie ku spokojnosti nášho klienta. Naše tími pracovníkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti montáži sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníka. Samozrejmosťou je aj komplexná výbava jednotlivých montážnych skupín ako aj pracovná nasadenosť. Naši skúsení pracovníci disponujú všetkými potrebnými oprávneniami na vykonávanie montážnych prác.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Janovčík
Tel.: +421940502771
E-mail: poslať životopis
ID: 4482116  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac