Montážnik skúšobných a výrobných strojov a zariadení / 1-zmenná prevádzka

JUSTUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Turá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž častí strojov - montážnych podskupín podľa technickej dokumentácie.
Montáž strojných komponentov, zariadení.
Zapájanie pneumatických a hydraulických systémov podľa schém.
Vykonáva ručné práce (vŕtanie, rezanie závitov, ohýbanie).
Montáž a servis zariadení u zákazníka (ako súčasť nominovaného montážneho tímu).
Zabezpečuje odovzdanie zariadenia v súlade s technickými parametrami, zodpovednosť za odstránenie nedostatkov a odchýlok.
Spolupráca s odbornými úsekmi (konštrukcia a pod.).
Spôsobilosť organizovať montážnu partiu je výhodou uchádzača.

Motivujúce ohodnotenie.
Jednozmenná prevádzka.
Široký sociálny program s podporou kultúry, športu a regenerácie (masáže, plávanie, príspevky na dovolenky).
Výrazný príspevok na teplú stravu, pracovník platí iba 0,30 Eur za kompletné jedlo.
Príspevky v prípade významných životných udalostí.
Dovolenka naviac.
Dodatkové dôchodkové poistenie 3% z hrubej mzdy.
Poskytnutie bezúročnej pôžičky.
Vitamínové balíčky.
Zaujímavá a pestrá pracovná náplň. Možnosť cestovať a spoznať svet.
Skvelý pracovný kolektív v kvalitnom pracovnom prostredí.
Možnosť profesijného a odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Odpoveď zasielame iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť.
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu.
Anglický alebo Nemecký jazyk výhodou.

Stabilná súkromná výrobná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou špeciálnych zariadení (svetový líder v danej oblasti). Na trhu pôsobíme od roku 1992.
Výskum, vývoj, konštrukcia a výroba jednoúčelových strojov:
- skúšobné zariadenia
- zariadenia a technológie pre výrobcov injekčných ihiel
- montážne a manipulačné zariadenia
Export produkovaných strojov a technológií predstavuje viac ako 90% do celého sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4288569  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac