Hľadáme nadšeného/ú odborníka/čku na predaj a styling v oblasti pánskej módy

Justin Paukin

Miesto práce
Jarabinková 6b, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2024
7 - 8 EUR/hod.V prípade absolvovania skúšky z odbornosti ponúkame bonusy z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má výborné komunikačné schopnosti, vynikajúci zmysel pre dizajn, je detailista a rád pracuje v tíme. Základnou náplňou práce je komunikácia so zákazníkmi, styling, všeobecná pomoc a poradenstvo pri predaji pánskej módy, ktoré musia byť v súlade s aktuálnymi trendami vo svete módy. Po zaškolení budeme pracovať najmä v popoludňajších zmenách v čase od 13:00 do 19-21:00. Zmeny sa plánujú flexibilne podľa potrieb tímu. Preferujeme dlhodobú spoluprácu s perspektívou budovania kariéry v našej spoločnosti.

- Vstup do mladého a ambiciózneho kolektívu, kde sa budeš cítiť ako doma a budeš mať možnosť využiť svoj potenciál a zlepšiť sa v oblasti predaja a stylingu pánskej módy.

- Výrazné zľavy na nákup tovaru pre našich zamestnancov, takže si budeš môcť dovoliť vyzerať skvele a byť trendy.

- Multisport karta ti umožní prístup k širokej škále športových a voľnočasových aktivít, takže sa môžeš zlepšiť nielen v práci, ale aj v osobnom živote.

- Flexibilný pracovný čas, vrátane práce aj cez víkendy, aby si si mohol/a zorganizovať svoj čas tak, ako to bude pre teba najlepšie.

- Možnosť kariérneho rastu, pretože u nás má každý zamestnanec príležitosť preukázať svoje schopnosti a postupovať v kariére.

- Okrem toho ti ponúkame aj možnosť účasti na rôznych školeniach a seminároch, aby si sa mohol/a neustále vzdelávať a rozvíjať svoje zručnosti v oblasti predaja a stylingu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti na základe životopisu.
Po skončení výberu nebudú životopisy žiadnym spôsobom archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

​Hľadáme zodpovednú, pracovitú a komunikatívnu osobu, ktorá ma záľubu v móde, najmä v pánskej. Dbáme na maximálne pro-klientský prístup a vyžadujeme cit pre detail.​

Justin Paukin nie je len bežná firma. Sme mladý, energický a ambiciózny tím, ktorý sa špecializuje na vytváranie jedinečných dizajnových kúskov. Naša predajňa je miestom, kde sa stretáva móda a vášeň, a my hľadáme ďalších nadšencov, ktorí s nami budú budovať tento svet. Pridáš sa aj ty k perspektívnej a rýchlo rastúcej slovenskej značke?
ID: 4784948  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.