Barman v Horárni v Starom meste

JUSTI s.r.o. - LIBRESSO HORÁREŇ Horský park

Miesto práce
Lesná 1, 811 04, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
...na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Práca za barom - príprava káv na profesionálnom kávovare, čajov a iných teplých, nealkoholických a alkoholických nápojov, čapovanie piva
* Starostlivosť o chod baru a jeho poriadok
* Servis a obsluha hostí v interiéri kaviarne a na terase,komunikácia so zákazníkmi
* Zodpovednosť za preberanie tovaru
* Práca s pokladničným systémom a hotovosťou
... viac na osobnom pohovore

* Atraktívne a férové platové ohodnotenie
* Práca v zdravom a krásnom prostredí Horského parku v Starom meste, v historickej budove Horárne, v mladom sympatickom rodinnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte Váš životopis s uvedením Vašej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Výborné komunikačné zručnosti, orientácia na hosťa, slušné vystupovanie a úctivosť
* Samostatnosť, dochvíľnosť,čistotnosť a zmysel zodpovednosti za prácu
* Pozitívny vzťah k prostrediu Horského parku, k práci, ku kolektívu

Libresso Horáreň je rodinno-výletnou kaviarničkou v nádhernom prostredí Horského parku v Starom meste a je súčasťou Komunitného centra Horáreň, ktorého návštevníkom poskytuje servis.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1973432  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ...na osobnom pohovore