Šéfredaktor/ka interného mesačníka

JUST SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Kollárova, Martin
Termín nástupu
ASAP
970 - 1 250 EUR/mesiacmesačná odmena od 150 € + 13. a 14. plat (až do výšky 50% základnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do priateľského kolektívu v Martine hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti:
* Mapovanie a spracovanie aktuálneho diania v spoločnostiach JUST SLOVENSKO a JUST CS
* Tvorbu obsahovej náplne interného mesačníka v úzkej spolupráci s kolegami z Čiech
* Prípravu a spracovanie odsúhlasených tém a ich publikáciu
* Spoluprácu pri vytváraní edičného plánu a vedenie redakčných rád
* Finálne obsahové a grafické spracovanie vybraných interných materiálov
* Príležitostné grafické prípravy tlačovín pre tlač z programu MS Word (krivky, spadavka a pod.)
* Spoluprácu pri produkcií interných tlačovín
* Spoluprácu s dodávateľmi tlačiarenských služieb

* mobilný telefón
* notebook
* možnosť vzdelávať sa, osobný rozvoj
* akcie usporadúvané pre zamestnancov
* SICK DAY
* príspevok na stravu nad zákonný limit
* príspevok na DDS

Spoločnosť JUST SLOVENSKO s. r. o. si vyhradzuje právo ozvať sa len vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti v Martine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing/médiá, všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Acrobat Reader - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Čo budeme od Vás očakávať:
* Chuť písať a spoluvytvárať grafickú náplň
* Odhodlanie a motiváciu spolupodieľať sa na tvorbe interných tlačovín
* Kreatívnosť a vizuálnu predstavivosť
* Slovenský jazyk na veľmi dobrej štylistickej a gramatickej úrovni
* Tímovú spoluprácu a komunikatívnosť
* Prezentačné schopnosti

Už v roku 1930 sa začal písať príbeh podpory všetkým tým, ktorí sa starajú o svojich blízkych a sami sa niekedy potrebujú o niekoho oprieť. U nás v JUSTe nájdete na mieru šité poradenstvo a špičkové švajčiarske produkty s voňavou silou prírody, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4244028  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac