Pracovník v sklade, príprava hutného materiálu

JUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Závodná 459, Nižná
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
630 Eur + 20 % prémie + 13 plat na konci roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia prijatého a vydaného materiálu.
Príprava a vychystanie materiálu do výroby vrátane pílenia oceľových profilov .

13 plat, firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Je potrebný osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárenstvo

Základné znalosti zo strojárenstva, základné typy hutného materiálu vrátane farebných kovov

Firma JUS spol s r.o. vznikla v roku 1997 ako pokračovateľ závodu JUS spoločnosti OTF a.s.
Svojou činnosťou pokračuje v tradícii vývoja a výroby jednoúčelových strojov a zariadení, opierajúc sa o dlhoročné skúsenosti a kvalifikovaných pracovníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3461851  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 Eur + 20 % prémie + 13 plat na konci roka