Obchodný manažér / Sales Manager

JURMIS, s. r. o.

Miesto práce
Michalská 9, 81103 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce finančné ohodnotenie bez platového stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Plánovanie a realizácia pravidelných obchodných stretnutí
• Príprava obchodných ponúk a riešení podľa potrieb zákazníkov
• Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkmi
• Plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne
• Pravidelný reporting

• Motivujúce finančné ohodnotenie bez platového stropu (mesačný fix + provízie z predaja)
• Služobný mobilný telefón
• Možnosť home officu
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Iné benefity na základe výsledkov práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v oblasti akvizície a prax v predaji služieb firemným zákazníkom je výhodou
• Vyjednávacie schopnosti, komunikačné a prezentačné zručnosti
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Silná orientácia na výsledok a prozákaznícky prístup
• Samostatnosť, zodpovednosť a zvládnutý time management
• Vodičský preukaz typu B

Spoločnosť JURMIS, s. r. o. sa zaoberá spracovaním a predajom informácií o pripravovaných a práve realizovaných stavebných projektoch z územia Slovenskej republiky. Viac na www.jurmis.sk.
ID: 1645099  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce finančné ohodnotenie bez platového stropu